Nowy kolor iPhone 12

Zacznijmy od nowego koloru w iPhone 12 w wersji standardowej oraz mini, pojawi się kolor fioletowy, czyli jeden z popularniejszych kolorów w modelu iPhone 11. Cena tej wersji kolorystycznej się nie różni od innych, a urządzenie będziemy mogli zamówić w przedsprzedaży od 23 kwietnia, natomiast stacjonarnie będziemy mogli kupić od 30 kwietnia.AirTag

Następnym urządzeniem jest AirTag, czyli brelok-lokalizator, który będziemy mogli podpiąć np. do kluczy, czy plecaka. Urządzenie jest wyposażone w GPS oraz głośnik, dzięki temu będzie nam łatwiej znaleźć urządzenie, czy je usłyszeć. Na oficjalnej stronie Apple możemy zamówić to urządzenie z własnym grawerem, bądź emotikoną.


 

Od iPhone 11 w górę, będzie również dostępna opcja, która wskaże nam dokładne położenie naszej zguby, co do metra. Cena jednej sztuki wynosi 159 złotych, natomiast zestaw czterech sztuk 549 zł. Urządzenie będzie do kupna od 23 kwietnia.Apple TV - 4K 

Jest to nowa generacja przystawki do telewizora. Została ona wyposażona w czip A12 Bionic, czyli ten sam, co został umieszczony w iPhone XS. Nowa wersja tego urządzenia pozwoli na oglądanie wideo z większą ilością klatek na sekundę, a zarazem pełną obsługą funkcji HDR - jaśniejsze podświetlenia i szerszy zakres szczegółów kolorów, co przekłada się na bardziej wyrazisty obraz. Również firma wyposażyła Apple TV w Dolby Atmos, czyli trójwymiarowy dźwięk, dzięki któremu będziemy mogli czuć się jak w kinie. Nie zapominajmy, że urządzenie wspiera funkcję AirPlay - przesyłanie danych z Maca, iPada, czy iPhone'a na większy ekran. Cena urządzenia w wersji 32 GB wynosi 899 złotych, natomiast 64 GB kosztuje 999 zł i będzie dostępne w przedsprzedaży od 30 kwietnia, lecz dostępne w drugiej połowie maja.iMac 24 cale Czas na bardziej wyczekiwany produkt przez Apple Maniaków. Najnowszy iMac został wypuszczony, aż w 7 kolorach i został zastosowany czip M1, czyli ten sam co w najnowszych MacBookach. Dzięki temu czipowi, komputer jest szybszy i lepiej radzi sobie z bardziej wymagającymi aplikacjami. Przejdźmy do gabarytów, najnowszy model jest węższy, porównując z poprzednikiem i ma niecałe 11,5 mm. Wyświetlacz monitora to Retina 4.5K, a jego rozdzielczość to 4480 na 2520 pikseli. Posiada on jasność 500 nitów, natomiast gama kolorów zawiera ponad miliard barw. Komputer został wyposażony w kamerę FaceTime HD 1080p.Do tego modelu nie będziemy potrzebować dodatkowego zewnętrznego mikrofonu, ponieważ został on wyposażony w jakość studyjną. Zaimplementowane zostały, aż 3 mikrofony, po to, aby minimalizować sprzężenia, więc będzie nas słychać naturalnie. Również nie będziemy musieli dokupywać głośników, gdyż zostały zamontowane dwie pary głośników niskotonowych, które generują bogate i głębokie basy, więc żadne niepożądane wibracje nie wystąpią. Oprócz tego każdą z tych par równoważy głośnik wysokotonowy o dużej mocy. Reasumując, powstaje przestrzenna scena akustyczna, a muzyka, gra, czy inny dźwięk nabierze nadzwyczajnego wyrazu i wprowadzi nas w tę atmosferę. Ceny iMaca zaczynają się od 6799 zł i będą w przedsprzedaży od 30 kwietnia, a dostępne od drugiej połowy maja bieżącego roku.


iPad Pro

Czas na urządzenie, na które wielu z nas czekało. iPad został wyposażony w moduł 5G oraz wyświetlacz Liquid Retina bądź Liquid Retina XDR w zależności od wielkości ekranu, którą wybierzemy. W tablecie również został zaimplementowany czip M1, dzięki któremu urządzenie posiada lepszą wydajność i wytrzyma nam cały dzień na baterii. Aparaty zostały wyposażone w skanery LiDAR oraz przedni aparat ultraszerokokątny. Obiektyw szerokokątny posiada 12 MP oraz przysłonę ƒ/1,8, lecz ultraszerokokątny to 10 MP, a jego przysłona wynosi ƒ/2,4, a jego pole widzenia to 125°. iPadem możemy nagrywać nawet w 4K z częstością 24 kl./s, 25 kl./s, 30 kl./s lub 60 kl./s. Dodatkowo do zestawu możemy dokupić klawiaturę, jak i magic pencil, dzięki, którym będzie nam łatwiej pracować.