Co w Duszy Gra (Soul) to najnowsza produkcja Pixara, która zadebiutuje jeszcze w tym roku. Animacja opowie historię o niespełnionym jezzowym muzyku, który niespodziewanie umiera. Jego dusza trafia do nie znanego żadnemu człowiekowi miejsca, gdzie spotyka inne dusze, które tak jak on uważają, że życie nie jest takie jak powinno być.

Spójrzcie na najnowszy zwiastun tego filmu:Jak wiemy, pandemia koronawirusa nie ustępuje, a nawet ponownie nabiera tempa. Dlatego właśnie deweloperzy postanowili zrezygnować z kin w Stanach Zjednoczonych i przenieść premierę na platformę Disney+. Planowana data debiutu animacji wyznaczona jest na 25 grudnia tego roku.

Niestety, Disney+ nadal brakuje w Polsce. Mimo to, nie trzeba się na razie martwić, ponieważ w naszym kraju, animacja udostępniona będzie tak jak planowano – w kinach. Premiera w Polsce zaplanowana jest na ostatnie dni grudnia, jednak trzeba liczyć się, że to również może nie wypalić przez szybko rozprzestrzeniającą się pandemię.Miejmy jednak nadzieje, że wszystko potoczy się zgodnie z planem, bo wnioskując po zwiastunach, szykuje się kolejna mocna i wzruszająca animacja od Pixara, który znany jest z tego, że potrafi poruszyć każdego widza.