W ostatnim czasie Netflix nawiązał współpracę z Ubisoftem i CD Projekt RED, na mocy której stworzy seriale na podstawie Cyberpunka 2077 i serii Assasin's Creed. Jednak wygląda na to, że to nie jedyne, co szykuje dla fanów streamingowy gigant.
Portal What's On Netflix twierdzi, że Netlix jest na wczesnym etapie prac dwóch produkcji na podstawie gier. Pierwsza dotyczy gry Cyberpunk 2077 i ma być serialem aktorskim, do którego zaangażowany został Keanu Reeves. Ujawnienie projektu ma się odbyć podczas premiery wyczekiwanego tytułu od CD Projekt RED. 

Natomiast Derek Kolstad — twórca serii John Wick ma stworzyć serial live action na podstawie Tom Clancy's Splinter Cell. To akurat może nie być dalekie od prawdy, gdyż w tym roku Ubisoft zawarł umowę z Netfliksem, aby wspomniany scenarzysta i producent sprawował pieczę nad anime na podstawie uniwersum Sama Fishera, które ma otrzymać 16 odcinków, podzielonych na dwa sezony.

Jednak jak twierdzi Daniel Richtman, który podał tę informację na Netfliksie, ma być to zupełnie odrębna produkcja, czyli otrzymalibyśmy dwa seriale na podstawie marki.