Gina Carano to aktorka i zawodniczka MMA, która zyskała światową popularność dzięki występom w serialu The Mandalorian jako Cara DuneFani produkcji nie zobaczą jej już w kolejnych sezonach.Lucasfilm opublikował informację, że Gina Carano nie jest już częścią obsady serialu The Mandalorian.

Gina Carano nie jest obecnie zatrudniona przez Lucasfilm i nie ma planów, aby współpracowała z nami w przyszłości. Jej posty w mediach społecznościowych oczerniające ludzi na podstawie ich tożsamości kulturowej i religijnej są odrażające i nie do przyjęcia

Post, o którym wspomniał rzecznik prasowy, a który wzbudził ogromne kontrowersje pojawił się na Instagramie. Kością niezgody stał się fakt, że aktorka przyrównała nienawiść za poglądy polityczne do prześladowania żydowskiej społeczności podczas II Wojny Światowej.


Żydzi byli bici na ulicach nie przez nazistowskich żołnierzy, ale przez ich sąsiadów... nawet dzieci. Ponieważ historia jest redagowana, większość ludzi nie zdaje sobie dziś sprawy, że aby dojść do punktu, w którym nazistowscy żołnierze mogliby z łatwością złapać tysiące Żydów, rząd najpierw sprawił, że ich sąsiedzi nienawidzili ich po prostu za to, że byli Żydami. Czym to się różni od nienawidzenia kogoś za jego poglądy polityczne?