W marcu powróci Liga Sprawiedliwości w swojej oryginalen wizji. Przypominamy, że w 2017 roku podczas prac nad filmem Justice League, reżyser Zack Snyder zrezygnował z  funkcji reżysera przez osobistą tragedię rodzinną. Stery po nim przejął reżyser dwóch pierwszych odsłon Avengers, Joss Whedon. 
Niestety po premierze film został zmasakrowany przez recenzentów jak i publiczność, a samemu Whedon'owi zarzucono znisczenie oryginalnej wizji Zacka Snydera. Zapoczątkowało to hashtag w mediach społecznościowych #ReleaseTheSnydersCut, czyli oryginalną wersję stworzoną przez Snydera. Ruch ten przyniósł oczekiwany skutek, bowiem oryginalny film w wersji Zacka Snydera zostanie udostępniony na HBO Max. 
Usługa dostępna jest tylko w Stanach Zjednoczonych i nie było wiadomo czy trafi do polski. Jednak dziś na oficjalnym profilu HBO GO pojawiła się informacja, Justice Leage Snyder's Cut pojawi się na HBO Go w dni swojej światowej premiery czyli 18 marca 2021 roku. Jest to zdecydowanie dobra wiadomość dla wszystkich fanów superbohaterów ze stajni DC Comics.

Przypominamy, że ma być to jeden trwający 4 godzinny film, a nie jak początkowo zakładano mini serial podzielony na 4 odcinki.