Pod koniec zeszłego tygodnia Gina Carano, aktorka i zawodniczka MMA została zwolniona przez Lucasfilm w związku z kontrowersjami, jakie wywołał jej post na Instagramie.

Gwiazda serialu The Mandalorian długo nie rozpaczała i zapowiedziała, że stworzy własny film, jednak fani serialu zastanawiają się nad przyszłością postaci Cary Dunn, granej dotychczas właśnie przez Ginę Carano.

Aktualnie nie wiadomo, czy bohaterka zostanie usunięta, czy zastąpiona przez kogoś innego, jednak już teraz można się przekonać o tym, że rozstanie z zapaśniczką przyniesie długofalowe konsekwencje.

Otóż jak podaje sklep Big Bad Toy Store — słynny producent zabawek wycofał się z produkcji figurki z podobizną Giny, a zamówione do tej pory w przedsprzedaży egzemplarze nie dotrą do klientów. 

Zostaliśmy poinformowani przez Hasbro, że wycofali się z produkcji Star Wars: The Black Series 6" Cara Dune (The Mandalorian) i nie będą realizować naszego zamówienia. Niestety oznacza to, że musimy anulować nasze preordery na ten przedmiot. Przepraszamy za niedogodności i bardzo doceniamy wasze zrozumienie.