Gdy w 2018 roku telewizja FOX postanowiła anulować serię, fani nie mogli przyjąć tego do wiadomości. Powstał hasztag SaveLucifer, który w krótkim czasie zdobył dużą popularność w internecie. Niedługo potem Netflix ogłosił, że uratuje Lucyfera i w tym momencie serial o upadłym aniele jest jednym z najpopularniejszych produkcji na platformie. 

Niestety popularny serial kryminalistyczno-fantastyczny powoli się kończy, jednak zanim to nastąpi, wnioskując po najnowszym zwiastunie, czeka nas jeszcze wiele emocjonujących odcinków. Już teraz możemy obejrzeć oficjalny zwiastun 5 sezonu. Jak widać, pojawia się kilka niespodziewanych wątków:



 

Premiera kolejnego sezonu przesunęła się ze względu na światową pandemię, jednak na szczęście ekipa zdążyła nagrać większość scen jeszcze przed jej rozpoczęciem i opóźnienie nie jest aż tak duże. 5 sezon Lucyfera podzielony będzie na dwie części.

Pierwsze 8 odcinków produkcji z Tomem Ellisem w roli głównej, będziemy mogli obejrzeć na platformie Netflix już 21 sierpnia tego roku. Gigant potwierdził, że powstanie 6 sezon, który będzie zarazem ostatnim sezonem serialu.

Źródło: ppe.pl
Grafika: netflix