Platforma szybko nie zrezygnuje ze świata Andrzeja Sapkowskiego. Redakcja Redanian intelligence posiada dokument, który potwierdza, że Netflix przygotowuje trzeci sezon serialu. Oficjalna wiadomość może ujrzeć światło dzienne w najbliższych dniach.

Jak wszyscy wiemy, prace nad drugim sezonem Wiedźmina nadal trwają i nie obyło się bez problemów związanych z pandemią. W międzyczasie platforma chce dostarczyć animacje oraz spin-off, które rozbudują uniwersum stworzone przez Andrzeja Sapkowskiego, a widzom dostarczą dodatkowych emocji związanych z ich ulubionym światem.




Od sukcesu pierwszego sezonu serialu, krążyły plotki, że Netflix zamówił od razu dwa sezony. Dziś jednak wydają się one coraz bardziej realne z powodu dokumentu, jaki posiada wyżej wspomniana redakcja. Informacje również przedstawiła Gildia Amerykańskich Scenarzystów, która potwierdza, że nad 3 sezonem Wiedźmina ponownie opowiadać będzie Lauren S. Hissrich. Na trzeci sezon przyjdzie nam jeszcze długo poczekać, bo planowo drugi sezon pojawić ma się w okolicach drugiej połowy 2022 roku, a trzeci sezon pojawi się najwcześniej w 2023.