HBO Max na swoim kanale w serwisie YouTube opublikowało nowy zwiastun Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera, produkcja pojawi się na platformie streamingowej już 18 marca 2021 roku, w Polsce film będzie dostępny na HBO Go.
Zwiastun skupia się na pokazaniu głównego złoczyńcy produkcji czyli Darkseid'a, dla nie wtajemniczonych w świat komiksów DC najlepiej powiedzieć, że jest to odpowiednik Thanosa w tym uniwersum.

Wprodukcji nie zabraknie również ogromnych bitew, a Superman nosi czarny kostium nawiązujący do komiksu The Death of Superman.

Zack's Snyder Justice League ma być ostateczną edycją filmu z 2017 roku, reżyser Zack Snyder przez tragedie rodzinna przerwał pracę na planie, a do dokończenia produkcji zatrudniono Joss Whedona, który całkowicie zmienił wizje Snydera i zorganizował bardzo kosztowne dokrętki. Film niestety nie okazał się dużym sukcesem. 

Dzięki HBO Max widzowie będą mogli w końcu poznać pierwotną wersje filmu stworzoną przez Zack'a, warto dodać, że autor pracuje przy tym projekcie za darmo.