Warner Bros Pictures umieściło w serwisie YouTube pierwszy zwiastun swojej produkcji Godzilla vs. Kong. Będzie to czwarty film w tzw. MonsterVerse zapoczątkowany w 2014 roku przez film Godzilla. 
Fabuła ma obracać się wokół konfliktu dwóch legendarnych Tytanów, Konga oraz Godzilii. Pierwszy zwiastun nie pozostawia złudzeń, że będzie to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów Kaiju, czyli ogromnych potworów. Na uwagę zasługuje scena, w której Kong uzbrojony w topór zatrzymuje atomowy oddech ogromnego jaszczura. 

W sieci pojawiły się również zdjęcia zabawek nawiązujące do filmu, które zdradzają, że w produkcji ma pojawić się również Mechagodzilla, jednak na obecną chwilę wciąż są to nie potwierdzone informacje i należy traktować je jako plotka. Zaprezentowano również plakat promujący widowisko, który zapowiada, że zwycięzca może być tylko jeden.
Reżyserem filmu jest Adam Wingard, znany z takich produkcji jak: Następny jesteś Ty, czyli Blair Witch z 2016 roku. Premiera widowiska planowana jest na 26 marca 2021 roku w kinach oraz platformie streamingowej HBO Max.