W marcu globalna pandemia zatrzymała zdjęcia do kolejnego sezonu Wiedźmina od Netflixa. Jednak w sierpniu ekipa filmowa mogła już wznowić prace nad kolejnymi epizodami perypetii trójki bohaterów.

Serial jest niezwykle popularny, nic więc dziwnego, że w internecie krąży wiele pogłosek na jego temat. Netflix jakiś czas temu postanowił odpowiedzieć na serię niesprawdzonych informacji, uchylając rąbka tajemnicy. Jednak pomimo tego, w sieci pojawiają się kolejne przecieki z planu filmowego.

Już od kilku Anya Chalotra i Freya Allan kręcą razem kolejne sceny drugiego sezonu, a dzięki nowym zdjęciom wykonanym przez Terry'ego Blackburna z serwisu Daily Mail możemy zobaczyć ich nowe kreacje, które pojawią się w następnych epizodach.
Pierwszy sezon skończył się bardzo niespodziewanie, ale dowiedzieliśmy się również, że Ciri na początku kolejnego najprawdopodobniej rozpocznie szkolenie bojowe w Kaer Morhen pod czujnym okiem Geralta z Rivii.

Geralt po wydarzeniach z ostatnich odcinków pierwszego sezonu na długi czas stracił kontakt z Yennefer, ale z najnowszych zdjęć można wywnioskować, że najpewniej w którymś momencie fabuły wszyscy się spotkają w jednym miejscu.
Domyślamy się jednak, że sceny, które zostały uwiecznione na zdjęciach dzieją się w późniejszym momencie fabuły, ponieważ najprawdopodobniej minie dłuższy czas, zanim Yennefer odnajdzie Białego Wilka. 
Przyczyną takiej decyzji zapewne może być sytuacja związana z globalną pandemią — ekipa filmowa może starać się nakręcić możliwie dużo scen w różnych lokalizacjach, zanim będzie zmuszona wrócić do studia.