Wydarzenie poświęcone produkcjom Netfliksa - Netflix Geek Week już trwa. Jedną z atrakcji, na którą liczą fani jest pokaz nowych treści z czwartego sezonu Stranger Things.

Co prawda, nie ujawniono jeszcze daty premiery nowych odcinków, ale fani mogli zobaczyć specjalny pokaz przypominający najważniejsze sceny z serialu i poznać nazwiska aktorów, którzy zadebiutują w czwartym sezonie. Są to: Amybeth McNulty, Myles Truitt, Regina Ting Chen oraz Grace Van Dien.

Amybeth McNulty zagra Vickie - lubianą i gadatliwą nerdkę z zespołu, która wpada w oko jednemu z naszych ukochanych bohaterów.

Myles Truitt zagra Patricka - gwiazdę koszykówki z Hawkins, który ma przyjaciół, talent i poukładane życie... dopóki szokujące wydarzenia nie sprawią, że wszystko wymknie mu się spod kontroli.

Regina Ting Chen zagra panią Kelly - lubianą doradczynię zawodową, która bardzo troszczy się o swoich uczniów - szczególnie tych, którzy mają największe problemy.

Grace Van Dien jako Chrissy - cheerleaderka z liceum Hawkins i najpopularniejsza dziewczyna w szkole. Jednak pod pozornie idealną powierzchnią kryje się mroczny sekret.
Ponadto zapowiedziano, że Stranger Things pojawi się w dwóch grach wideo: Magic: The Gathering oraz SMITE. W obu produkcjach pojawi się jedna z głównych postaci - Jedenastka.


Dodatkowo do SMITE trafi jeden z głównych antagonistów - Demogorgon. Oprócz tego gracze będą mogli odblokować postać Hoopera wykupując przepustkę sezonową.