Około dwóch tygodni temu informowaliśmy o potencjalnych rozmowach studia Warner Bros z aktorem Madsem Mikkelsenem. Aktor miał zastąpić Johnny’ego Deppa, przejmując po nim rolę Grindelwalda w 3 części filmu o tytule Fantastyczne Zwierzęta – spin-offie popularnej serii Harry Potter.

Warto przypomnieć, że deweloperzy ogłosili już jakiś czas temu datę premiery filmu, która przypada na 11 listopada 2021 roku. Oznaczało to, że twórcy musieli być pewni, że niedługo będą mogli ogłosić nowego Grindelwalda. Tak też się stało. Jak dowiadujemy się z zagranicznego serwisu IndieWire, przedstawiciele Warner Bros oficjalnie ogłosili, że Mads Mikkelsen został członkiem obsady kolejnej części Fantastycznych Zwierząt.Kadr z serialu Hannibal


Jeśli nie wiecie, dlaczego Johnny Depp odszedł z produkcji, odsyłamy was do tego artykułu. Mads Mikkelsen dołączy już wkrótce do ekipy filmowej, która obecnie pracuje na terenie Warner Bros. Aktor znany jest przede wszystkim z głównej roli w serialu Hannibal. Wystąpił on również w filmie Doctor Strange, gdzie wcielił się w Kaeciliusa i w produkcji Rogue One: A Star Wars Story.