Pogłoski o pracach nad drugim sezonem Wiedźmina od Netflixa krążyły po internecie już od dłuższego czasu. Kalifornijski gigant dokładał wszelkich starań by aktorzy i zespoły produkcyjne mogły wrócić do procesu twórczego. Pomimo tego, dopiero dzisiaj można z pełną pewnością powiedzieć, że kolejna część przygód trójki bohaterów powstaje.


Źródło: Instagram


Informację ujawnił Stephen Surjik, czyli reżyser dwóch pierwszych odcinków drugiej części. Niestety, jeszcze nie wiadomo kiedy dokładnie nowe odcinki zadebiutują, ale wiemy już na pewno, że mogą one być dużo lepsze od pierwszych epizodów. Ponadto, zapowiedziano również poboczną produkcję, która przedstawi wydarzenia sprzed tak zwanej Koniunkcji Sfer — czyli przed fabułą z głównego serialu i gier. Niestety, włodarze firmy dalej nie ujawnili dodatkowych szczegółów czy dat planowanych premier.


Źródło: Netflix


Miejmy nadzieję, że ekipa filmowa nie napotka dodatkowych przeciwności, które mogłyby wpłynąć na proces produkcji. Możemy się również spodziewać, że wraz z upływającymi miesiącami, Netflix może ujawniać kolejne szczegóły o filmowych dziełach w popularnym uniwersum.

Źródło: Netflix, Redanian Intelligence