We wrześniu tego roku, zagraniczny serwis Variety powiadomił, że kontynuacja filmu z 2017 roku zaliczyła po raz kolejny opóźnienie. Okazuje się, że deweloperzy nie chcą już dłużej czekać, gdyż światowa pandemia nadal nie chce odpuścić.

Postanowili więc, że Wonder Woman 1984 swoją ostateczną premierę będzie mieć 25 grudnia i trafi w tym dniu zarówno do działających kin, jak i do serwisu streamingowego HBO Max. Subskrybenci platformy nie będą musieli dodatkowo płacić, aby obejrzeć produkcję.Warto zaznaczyć, że na platformie HBO Max, film Wonder Woman 1984 będzie dostępne jedynie przez 31 dni od jego premiery. Po tym miesiącu, produkcja trafi na inne płatne serwisy VOD oraz nadal będzie wyświetlana w wybranych kinach.

Niestety jak wiemy, HBO Max nadal nie jest dostępne w Polce, a wszystkie kina są w naszym kraju obecnie zamknięte. Deweloperzy nie podali na razie żadnych informacji co do streamingu Wonder Woman 1984 w krajach o podobnym problemie. Na razie więc musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze ogłoszenia.