Na oficjalnym Twitterze serialu Wiedźmin od Netflixa rozpoczęła się przedwczoraj specjalna akcja, która została nazwana ,,Witchmas’’. Polega ona na tym, że przez kolejne kilka dni (do 21 grudnia) twórcy będą przedstawiać użytkownikom tajemnicze zajawki związane z produkcją. Fani mogą wybierać co chcą zobaczyć w specjalnych ankietach, które pojawiać się będą jeszcze przez 4 dni.

Pierwsze głosowanie odbyło się dwa dni temu, 15 grudnia. Użytkownicy Twittera mieli do wyboru dwie opcje - zobaczyć wycięte sceny z sezonu pierwszego lub skorzystać z prawa niespodzianki. Prawie 70% głosujących wybrało drugą opcję i w rezultacie otrzymaliśmy klimatyczne zdjęcia z drugiego sezonu serialu, na których widnieją atrybuty kilku wiedźminów. Nad fotografiami deweloperzy zamieścili napis: ,,Szanuj wiedźminów, którzy przybyli wcześniej, teraz rozejrzyj się i pozwól swojej ciekawości eksplorować.’’


Wczoraj udostępniona została kolejna ankieta, w której użytkownicy ponownie mogą skorzystać z prawa niespodzianki, bądź wybrać, aby twórcy pokazali jedną ze stron skryptu do 2 sezonu Wiedźmina. Kolejną tajemniczą niespodziankę otrzymamy zapewne o podobnej porze co wczoraj, czyli około godziny 12:00 czasu polskiego.