Żyjemy w tym momencie w niezwykle trudnym momencie dla kinematografii. Wiele kin na całym świecie z powodu pandemii pozostaje nadal zamknięte, a ludzie niechętnie się wybierają do tych otwartych. Wiele wytwórni decyduje się na przekładanie premier swoich najnowszych produkcji. Jednak ostatnio, w internecie pojawiła się pewna niespodziewana informacja.

Fanom Ality: Battle Angel na pewno spodoba się potwierdzona już informacja, że druga część filmu pojawi się jeszcze w tym roku, a dokładnie 30 października. Potwierdził to wczoraj na swoim twitterze James Cameron, który odpowiedzialny był za produkcję pierwszej części.


Niestety, na ten moment nie wiadomo, czy Alita pojawi się w tym czasie również w polskich kinach. Pozostaje nam jedynie czekać na kolejne informacje.

Alita: Battle Angel po raz pierwszy zawitała do kin na początku roku 2019 zarabiając tym samym ponad 400 milionów dolarów przy budżecie zaledwie 170 milionów. W główną rolę wcieliła się aktorka Rosa Salazar, a za reżyserię odpowiedzialny był Robert Rodrigeuz.