9 Monkeys of Shaolin to nostalgiczny powrót do kultowych gier z gatunku tak zwanych chodzonych bijatyk. Akcja gry rozgrywać się będzie w Chinach, a gracze wcielą się w się w ubogiego rybaka, imieniem Wei Cheng, który pragnie zemścić się na piratach, którzy napadli na jego wioskę i wymordowali wszystkich, których kochał.

Cechami, które wyróżniają ten tytuł są przede wszystkim emocjonujące walki w trzech różnych stylach, rozbudowany system rozwoju postaci, czy też grafika, historia oraz atmosfera przypominająca filmy kung fu z lat 70. Dużym atutem gry jest również możliwość grania zarówno w pojedynkę, jak i z przyjaciółmi.

Na dwa tygodnie przed premierą, grupa z Sobaka Studio odpowiedzialne za stworzenie gry, udostępniła w serwisie YouTube nowy zwiastun ukazujący rozgrywkę. Zobaczcie jak 9 Monkeys of Shaolin prezentuje się w praktyce.Zainteresowani tytułem mogą dodatkowo wypróbować fragment rozgrywki w nowo udostępnionym demie gry, które możecie znaleźć oraz pobrać za darmo z platformy Steam. Link do wersji próbnej znajdziecie tutaj.

Premiera gry 9 Monkeys of Shaolin odbędzie się już 16 października i zadebiutuje ona na konsolach: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz na komputerach stacjonarnych (Steam).