Najnowsza gra z serii Animal Crossing nadal cieszy się niezwyklą popularnością wśród użytkowników Nintendo Switch. W związku z tym twórcy nie próżnują i po miesiącu odstępu gracze dostali zapowiedź kolejnych nowości.

Nadchodząca aktualizacja wprowadzi do rozgrywki wiele nowych wydarzeń oraz przedmiotów. Każda niedziela sierpnia będzie okazją do obejrzenia pokazów fajerwerków, a nawet do zaprojektowania takiego show samemu. Będzie można zrobić też festiwalowe zakupy u znanego już graczom cwanego lisa – Redda, który dla odmiany będzie sprzedawał swoje towary na wyspie, a nie jak zawsze na swojej łódce.

W grze pojawi się też nowa postać – Luna, która będzie pojawiać się gdy gracz pójdzie spać. W snach będziemy mogli z nią podróżować po udostępnionych przez innych graczy wyspach. Nie będziemy mogli jednak nic na nich modyfikować.

Do nowych przedmiotów należą między innymi: kolorowe balony, bańki mydlane, świecące w ciemnościach akcesoria na głowę oraz zimne ognie. Twórcy oferują też opcję tworzenia kopii zapasowych wysp. Aktualizacja ma wejść już jutro, a poniżej znajdziecie jej zapowiedź:źródło: ppe.pl