Wreszcie po miesiącach oczekiwań i jednym opóźnieniu, Ubisoft jest gotowy do prezentacji nowego dodatku do Assassin's Creed: Valhalla

Gniew Druidów to pierwsze fabularne rozszerzenie do ubiegłorocznej odsłony serii o Asasynach, które już 13 maja trafi do posiadaczy gry w wersji Złotej lub Ultimate na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S i Xbox Series X.

Oczywiście dodatek będzie można też nabyć osobno. Fabuła zabierze Eivora do uciskanej przez starożytne sekty i tajemniczy mistycyzm Irlandii.  

Podejmij niebezpieczną misję zjednoczenia frakcji walczących o tytuł Wysokiego Króla Irlandii. Ujawnij nikczemny spisek tajemniczej sekty druidów zagrażającej przejęciem kontroli nad Irlandią. Czy zdołasz oprzeć się gniewowi druidów?W ramach kampanii promocyjnej, Ubisoft przedstawił dwóch przeciwników czyhających na przybycie Eivora. Co ciekawe, przedstawiciele CD Projekt RED zauważyli, że przedstawiony na plakacie potwór przypomina Leszego z serii Wiedźmin i udzielili zarówno twórcom, jak i graczom kilka rad jak go pokonać.

Kilka rad od Geralta: jest odporny na znak Axii, ale szczególnie wrażliwy na bombę dwimerytową, olej przeciwko reliktom i Igni. Nie ma za co!