Nowa aktualizacja wprowadzi do gry znany z innych odsłon cyklu Kodeks (The Codex). Znajdują się w niej informację na temat wydarzeń i postaci w świecie gry oraz Lore.  Oprócz zakładki Kodeks będzie dostępna także inna, nazwana Samouczki (Tutorials). Jak sama nazwa wskazuje, pomoże nam ona w nauczeniu się takich elementów jak mechaniki oraz sterowanie.

Ponadto do gry zostaną dodane lokalizowane paczki audio — niestety, na liście nie znalazł się zestaw z polskim dubbingiem.

Oprócz tego w grze znalazły się zmiany takie jak:


  • Poprawiony balans gry,
  • Usunięto niedogodności i bugi związane z zadaniami,
  • Poprawiono wydajność i stabilność,
  • Naprawiono wiele mniejszych błędów.
Na całym świecie już od 6 listopada można pobierać pliki gry, ale jej uruchomienie będzie możliwe dopiero 10 listopada minutę po północy, według lokalnego czasu. Wyjątkiem jest Epic Games Store w Azji i Oceanii oraz PlayStation 5, w tym regionie przygodę rozpoczniemy dopiero 11 listopada o 3:00 rano, czasu AEDT, a na nowej konsoli Sony debiut produkcji odbędzie się dopiero 12 listopada.

Premiera będzie miała miejsce na komputerach osobistych, konsolach obecnej generacji (PlayStation 4, Xbox One) i nowej generacji (PlayStation 5, Xbox Series) oraz na platformie Google Stadia i Amazon Luna.