Worms Rumble to nowa gra od Team17, tym razem jednak zamiast turowych potyczek, gracze będą walczyć w czasie rzeczywistym. Studio zaprezentowało nowy zwiastun produkcji, w której nie zabraknie dynamicznych starć oraz masy wymyślnych broni.
Planowana data premiery to 1 grudnia 2020 roku na PlayStation 4, PlayStation 5 oraz komputery osobiste.Jeszcze przed premierą wszyscy posiadacze abonamentu PlayStation Plus będą mieli możliwość wzięcia udziału w otwartej becie. Od 6 do 8 listopada, każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić popularne robaki w akcji. 

W Worms Rumble na jednej arenie zmierzy się od 32 graczy, gra podczas bety otrzyma 3 tryby rozgrywki, w tym specjalny tryb Battle Royale, jedną mapę oraz pełen zestaw broni. Przypominamy, że Worms to seria turowych gier taktycznych gdzie tytułowe robaki zwalczały się nawzajem za pomocą wymyślnego arsenału broni.

Początki marki sięgają 1995 roku i od tego czasu nieprzerwanie pojawiają się nowe odsłony. Nowa odsłona to całkowite odejście od poprzedniej formuły, co wielu fanom serii nie przypadło do gustu.