Wczoraj informowałem was o nadchodzących alfa testach, a już dziś mamy dla was garść screenów związanych z nadchodzącym remasterem i trzeba przyznać, robią oszałamiające wrażenie.

Na poniższych screenshotach, możemy zobaczyć odświeżone nowe lokacje kultowej już odsłony serii Diablo. Wśród nich nie zabraknie Tristram, tajemniczego sanktuarium czy grobowców Tal Rasha. W owych zrzutach ekranów możemy również zobaczyć, jak prezentują się zmiany w interfejsie użytkownika. Wszystkie screeny możecie zobaczyć w naszej galerii.
Przypominamy, że już dziś od godziny 16:00 będzie można oglądać, jak wygląda rozgrywka u różnych streamerów na platformie Twitch oraz YoutubeGaming, ponieważ to właśnie dziś startują alfa testy gry dla influecnerów, a od jutra możliwe, że ktoś z was otrzyma dostęp. Testy potrwają do poniedziałku do godziny 19:00.

Gra zadebiutuje jeszcze w tym roku na platformach: Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch oraz PC (za pośrednictwem aplikacji battlenet).