Wybrani twórcy i konkretne redakcje branżowe zostały zaproszone do zamkniętych testów gry Call of Duty Black Ops: Cold War. Na 9 września 2020 roku została zaplanowana kolejna oficjalna prezentacja tytułu, w tym również pokaz trybu wieloosobowego.

Najprawdopodobniej w tym samym momencie redaktorów, youtuberów i streamerów skończy obowiązywać klauzula poufności, więc tego dnia można spodziewać się dużej ilości nowych szczegółów o nadchodzącym dziele studia Treyarch.

Jeden z nich jednak postanowił nie zastosować się do klauzuli poufności. Jeden z użytkowników Twitch biorący udział w zamkniętych testach najprawdopodobniej na PlayStation 4, postanowił pokazać grę na swoim streamie. Transmisję nagrano i opublikowano w serwisie YouTube fragment przedstawiający rozgrywkę wieloosobową z Call of Duty Black Ops: Cold War

Poniżej załączamy wspomniany film. Można zauważyć, że został zaprezentowany tryb Eskorta VIP-a, w którym rywalizują ze sobą dwie sześcioosobowe drużyny. Jak już zdążyli dostrzec gracze, czas potrzebny na zabójstwo przeciwnika jest odczuwalnie krótszy niż w ostatnim Modern Warfare. Ponadto widać wiele podobieństw do poprzednich odsłon, takich jak paski zdrowia wyglądające jak w Call of Duty Black Ops 4.
Powyższy film najprawdopodobniej za niedługo zostanie usunięty z YouTube, ale będziemy starali się na bieżąco załączać materiał dostępny z innego źródła.