Gra Call of Duty: Black Ops Cold War zadebiutowała 13 listopada tego roku. Deweloperzy w ramach zbliżających się świąt postanowili dać w prezencie fanom serii darmowy dostęp do tej produkcji przez cały tydzień. Od dzisiaj, dokładnie od godziny 19:00 czasu polskiego, gracze będą mogli pobierać i grać w tryby multiplayer w Cold War  sami lub wraz ze znajomymi bez żadnych opłat. Świąteczna akcja potrwa do 24 grudnia.Bezpłatny dostęp będzie rozgrywał się w dwóch etapach. Pierwszy z nich rozpocznie się dzisiaj i potrwa do poniedziałku (21.12). W tym czasie udostępnione zostaną trzy tryby multiplayer - 2v2 Gunfight, Team Deathmatch i Domination oraz dwie świąteczne wersje map - Nuketown Holiday 24/7 oraz Raid the Mall.

Po tym czasie nastąpi drugi etap, który potrwa już do końca akcji. Wraz z nim do wspomnianych wyżej trybów dojdą kolejne - Prop Hunt, Fireteam: Dirty Bomb oraz Combined Arms: Hardpoint.

Dodatkowo deweloperzy poinformowali, że wszyscy gracze w pierwszej turze (niezależnie czy posiadają kupioną grę, czy korzystają z darmowego tygodnia) otrzymają podwojone PD oraz podwójne premie za broń w dostępnych trybach wieloosobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie pod tym linkiem.