W tym tygodniu weszła w życie aktualizacja do Call of Duty Modern Warfare i Warzone, dotycząca trybów gry. W Warzone został usunięty tryb solo, podczas którego mieliśmy możliwość powrotu do rozgrywki, jeżeli posiadaliśmy odpowiednią ilość gotówki. W jego miejsce przywrócono standardowy — po śmierci ponownie trafiamy do Gułagu, a powrócić do meczu możemy tylko, kiedy wygramy pojedynek z innym graczem.

Zmieniła się również rotacja broni w Gułagu. Podczas tego tygodnia towarzyszyć nam będą karabiny maszynowe (SMG) oraz szturmowe (Assault), zamiast karabinów wyborowych oraz snajperskich dostępnych w poprzednim tygodniu.

Dodano także tryb Mini Royale, w którym walczyć ze sobą będzie tylko 78 graczy. Pomniejszono również mapę, co sprawia ze potyczka od samego początku jest bardzo intensywna. Przykładową mapę prezentujemy poniżej.
W standardowej rozgrywce wieloosobowej doczekaliśmy się podobnych zmian. Usunięto tryb zabójstwa potwierdzonego oraz drużynowy Deatmatch. Postanowiono dodać jednak Młyn (moshpit), w  skład którego wchodzą następujące mapy:

  • Oil Rig
  • Suidal Harbor
  • Cheshire Park
  • Havek Sawmill
  • Khaldor Hideout

Poza wspomnianym Młynem, potyczki rozegramy również w ramach Cyberataku Pro oraz trybu Strzelanina (Gunfight).
Ponadto pojawiły się nowe skórki, które możemy kupić w sklepie gry lub odblokować podczas zabawy.

Źródło: www.gamespot.com, www.blog.activision.com