Call of Duty jest bezustannie wydawane rok w rok od 18 lat, a od 11 odnosi regularne sukcesy i już mamy pewność, że w 2021 r. nic się w tym temacie nie zmieni i w okresie świątecznym seria otrzyma kolejną odsłonę, która najprawdopodobniej ustanowi następne rekordy sprzedaży. Jednak niewykluczone, że na jednej grze się nie skończy.

W zeszłym roku fani otrzymali w sumie trzy produkcje z serii: Warzone, Black Ops Cold War oraz Modern Warfare 2 Campaign Remastered. I właśnie ta ostatnia pozycja może zostać rozbudowana o wyczekiwany tryb wieloosobowy.
Internauci odkryli, że jedno ze studiów zajmujących się serią (Beenox) pracuje nad odświeżonym i wzbogaconym o mapy z Modern Warfare 3 trybem wieloosobowym. Według tych doniesień Infinity Ward ma już pracować nad kontynuacją Modern Warfare 2019, a Sledgehammer Games nad nieujawnioną jeszcze odsłoną Call of Duty, co by pokrywało się z informacjami ujawnianymi na Twitterze niejakiego Toma Hendersona.Jak twierdzą autorzy tej plotki, która pierwotnie zaistniała na 4Chanie, Activision ma być niezadowolone z niższej frekwencji aktywnych graczy po premierze Black Ops Cold War. Dlatego MW2 Remaster być oddzielnym produktem, który trafi do sprzedaży między majem a lipcem i otrzyma własną przepustkę sezonową. Jednak wcześniej odbędą się przedpremierowe beta testy, podczas których gracze będą mogli pograć na odnowionych mapach Terminal i Highrise.