Kilka dni temu trafiła do sklepu gra Cyberpunk 2077, jedna z najbardziej oczekiwanych przez graczy produkcji tego roku. Tytuł pomimo komercyjnego sukcesu, wzbudził spore kontrowersje przez swój stan techniczny, głównie na podstawowych wersjach konsol Playstation 4 oraz Xbox One. 
Niedawno serwis Business Insider Polska przeprowadził wywiad z prezesem CD Projekt RED, panem Adamem Kicińskim. Ten wypowiedział się, że: 

Oczywiście w tym momencie nie mogę zdradzić żadnego tytułu. Proszę jednak pamiętać, że największa część zespołu pracowała nad Cyberpunkiem i teraz zasługują na urlop. To, co mogę powiedzieć, to, że jeden z pierwszych teamów, który zaczyna pracę koncepcyjną, czyli osoby od tworzenia fabuły, już intensywnie myślą nad czymś nowym. Słowem, rzucamy się już na inne tematy, zasuwamy dalej i pary nam na pewno nie zabraknie. Pomysłów na nowe gry mamy znacznie więcej niż możliwości ich zrealizowania. W przyszłość patrzę z dużym optymizmem.

Firma nie powiedziała również ostatniego słowa odnośnie gry Cyberpunk, już w przyszłym roku ma pojawić się wersja na konsole nowej generacji, czyli Playstatio 5 oraz Xbox Series X/S. Gracze mają również otrzymać duże dodatki fabularne w formie DLC, tak jak miało to miejsce w przypadku Wiedźmina 3.