Rozpoczęło się świąteczne wydarzenie w GWINT: Wiedźmińskiej Gry Karcianej związane z festiwalem Saovine. Podczas tego wydarzenia, gracze będą mieli okazje odebrać prezenty oraz dokonać zakupów przedmiotów związanych z festiwalem Saovine na platformach PC, iOS i Android. Poniżej przedstawiamy zwiastun GWINT Saovine.
Festival Saovin rozpoczyna się już dzisiaj i potrwa do 3 listopada, podczas którego gracze będą mieli szanse zdobyć skrzynie skarbów za wygranie meczów. Każda skrzynia zawiera unikalny prezent w grze, taki jak rewers, ramka, portret, tytuł gracza czy też zasoby w grze – ruda lub proszek meteorytowy.


W zaimplementowanym w grę sklepie możemy zakupić skórkę neutralnego przywódcy Trolla Sklepa, dostępna jako część pakietu wraz z unikalnym awatarem oraz tytułem gracza. Dodatkowo podczas wydarzenia będzie można kupić ozdoby z motywem Saovine, w tym skórkę przywódcy Ghost dla Tasaka. Grę możecie pobrać za darmo na PC (GOG.COM/ Steam), iOS, Android. Wszystkie informacje o grze znajdziecie na stronie playgwent.com.