Wiedźmin 3: Dziki Gon to tytuł, który pozwolił studiu CD Projekt RED cieszyć się wielką popularnością na całym świecie. Jednak należy pamiętać, że za stworzenie takiej produkcji odpowiadają deweloperzy, którzy następnie podczas kampanii marketingowej stają się jej twarzą.
Jak podaje serwis Bloomberg, z polskiego studia po 17 latach pracy odszedł właśnie Konrad Tomaszkiewicz, reżyser Wiedźmina 3, który pracował także nad Cyberpunkiem 2077.

Dziennikarz serwisu, Jason Schreier od dłuższego czasu publikuje artykuły o tym, że atmosfera w CD Projekt RED nie jest najlepsza. Co więcej, szef produkcji Cyberpunka 2077 był nawet oskarżany o stosowanie mobbingu wobec swoich pracowników, lecz ostatecznie został uniewinniony.

Jednak po całym zamieszaniu, Konrad Tomaszkiewicz napisał wiadomość, w której poinformował redakcję Bloomberga o swojej decyzji, przeproszeniu swoich współpracowników i odejściu ze studia.

Mimo to, wiele osób odczuwa strach, stres lub dyskomfort podczas pracy ze mną. Zmiana zachowania to długi i żmudny proces, ale zamierzam dalej pracować nad sobą. Nie poddam się i mam nadzieję, że się zmienię.