Od dłuższego czasu wiemy, że w Cyberpunku 2077 nie zabraknie gościnnych występów m.in. Grimes czy Hideo Kojimy, którzy będą mieli swoją rolę w fabule gry. Jednak jak się okazuje jedna z postaci, którą można już spotkać w oficjalnej książce, znalazła się tam, choć nie powinna. CD Projekt RED opublikowało oświadczenie w tej sprawie:

Pragniemy oświadczyć, że na skutek pomyłki, na jednej z reklam zaprojektowanych na użytek świata przedstawionego w Cyberpunku 2077 wykorzystanej w przewodniku po świecie gry oraz deweloperskiej wersji gry, widnieje postać stworzona w oparciu o wizerunek Pana Izuagbe Ugonoha. Gdy tylko dowiedzieliśmy się o tej sytuacji, natychmiast usunęliśmy reklamę z gry oraz ze wszystkich przyszłych wydań książki. Skontaktowaliśmy się również z zespołem Pana Ugonoha w celu naprawienia zaistniałej sytuacji. Jednocześnie, co jest dla nas bardzo ważne, pragniemy publicznie przeprosić Pana Ugonoha. Prosimy przyjąć nasze przeprosiny — mimo iż sytuacja jest wynikiem pomyłki, nie powinna była mieć miejsca. 

Wspomniany Izuagbe Ugonoh to polski pięściarz nigeryjskiego pochodzenia znany także jako Izu Ugonoh. Od 2020 r. jest zawodnikiem MMA występującym w federacji KSW.  Ma cztery siostry, z czego jedna z nich — Osuenhe (Osi) jest zwyciężczynią czwartej edycji programu Top Model.