Developer Torn Banner Studios, wydawca Tripwire Presents, i globalny partner dystrybucji Deep Silver niedawno ogłosili, że Chivalry 2 będzie dostępne 8 czerwca z cross-playem na PC (w Epic Games Store), oraz na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S,

A dziś ruszyła przedsprzedaż i zarówno pudełkową, jak i cyfrową wersje gry można zamawiać w edycji standardowej i specjalnej.Wszystkie cyfrowe zamówienia w przedsprzedaży na konsole i PC obejmują gwarantowany dostęp do zamkniętej, cross-playowej bety Chivalry 2, zaplanowanej na piątek 23 kwietnia od godz. 16:30 do poniedziałku 26 kwietnia do godz. 04:30 nad ranem.

Ponadto Chivalry 2 oferuje dodatki, zachęcające do składania zamówień przedpremierowych w wersjach standardowych i specjalnych: skórkę Royal Zweihänder dla broni, zarówno w wersji cyfrowej oraz pudełkowej, a Edycja Specjalna, dostępna tylko cyfrowo, dodaje jeszcze więcej przedmiotów.
Ponadto posiadacze PlayStation 4, jak i Xboksa One otrzymają aktualizację do nowej generacji konsol. Aby uczcić tę wiadomość i przygotować graczy do nadchodzącej zamkniętej, cross-playowej bety, firma Torn Banner opublikowała dwa zupełnie nowe filmy, w których opisano szczegółowo każdą z frakcji dostępnych w Chivalry 2.

Zainspirowany cnotami siły, zasług i dominacji, Zakon Masonów nie ma szacunku dla słabych i stara się zmiażdżyć każdego, kto im się sprzeciwi.Rycerzom Agathy wpojono silne poczucie lojalności, obowiązku i honoru. Wierzą, że to oni są prawowitymi władcami kraju.