Chivalry 2 z aktualizacją House Galencourt, wprowadzającą mapy Galencourt i Courtyard, tryb areny, kamerę śledzącą strzały i więcej! Tripwire Presents i Torn Banner Studios wypuszczają pierwsze rozszerzenie na platformy PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz PC. Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć najnowszy zwiastun. Najlepsze średniowieczne pole bitwy ciągle rośnie dzięki coraz większej liczbie graczy, którzy zdecydowali się na zabawę w zdobywającym nagrody, multiplayerowym hicie Chivalry 2. Developer Torn Banner Studios, wydawca Tripwire Presents i globalny partner wydawniczy wersji fizycznych Deep Silver z radością ogłaszają premierę pierwszej darmowej aktualizacji do Chivalry 2. Dostępna już od dziś na PC (przez Epic Games Store), oraz konsole PlayStation®4, PlayStation®5 Xbox One i Xbox Series X|S, darmowa aktualizacja House Galencourt wprowadza dwie nowe mapy, zupełnie nowy tryb rozgrywki, powrót kamery śledzącej strzały, uwielbianej przez fanów oryginalnego Chivalry: Medieval Warfare, ponad 60 opcji dostosowywania wyglądu zbroi i broni, i więcej!
Chivalry 2 to wieloosobowy slasher z perspektywy pierwszej osoby, zainspirowany filmowymi, średniowiecznymi, pełnymi rozmachu bitwami. Będziesz tu brać udział w akcji każdego znanego momentu tej epoki - od pojedynków na miecze, poprzez deszcze strzał, po oblężenia zamków i znacznie więcej. Zdominuj ogromne pola bitew, podczas gdy katapulty rozdzierają ziemię, gracze oblegają zamki, podpalają wioski i mordują plugawych wieśniaków na powracających mapach z Zadaniami Drużynowymi.

Zupełnie nowy sposób walki mieczem łączy ciosy w czasie rzeczywistym z systemem swobodnego łączenia ich w efektowne serie, przyspieszając akcję i pozwalając graczom na zostanie wirtuozem mordowania. Skrojony pod starcia z kilkoma przeciwnikami naraz, system walki w Chivalry 2 Day One Edition łączy to, co najlepsze w FPSach i bijatykach.

Steve Piggott, CEO i Creative Director w Torn Banner Studios, skomentował:

W momencie premiery Chivalry 2 było tylko fundamentem, specjalnie opracowanym, aby go rozbudowywać. Dzisiejsza aktualizacja to pierwszy krok w kierunku podwojenia rozmiaru i zakresu Chivalry 2 zupełnie za darmo. Mamy nadzieję, że graczom się spodoba!

Główne cechy aktualizacji House Galencourt do Chivalry 2 to:

  • Galencourt: (nowa mapa celu drużynowego): Masoni prowadzą brutalne oblężenie na Wielkie Miasto Galencourt, mieszczące kościół Agathy. Zdobądź fortyfikacje o wielkich murach, wysadź w powietrze statki w porcie, a następnie zbezcześć relikwie i grobowiec Feydrida!
  • Courtyard: (nowa mapa trybów team deathmatch/free-for-all/areny): Umowa o rozstrzygnięciu bitwy o Dziedziniec przez pojedynek czempionów zostaje zerwana, gdy niczego nie podejrzewający szlachcice zostają wciągnięci w rzeź.
  • Tryb areny: Weź udział w bardziej zażartych bitwach na mniejszą skalę, koncentrujących się na pracy zespołowej w tym zupełnie nowym trybie gry, obejmującym walkę drużynową 3 na 3, w której zwycięzcami zostaną ci, którzy pierwsi wygrają 5 rund. Tryb areny będzie grywalny na specjalnych wersjach trzech map: Tournament Grounds, Fighting Pits i nowej Courtyard.
  • Kamera śledząca strzały: Powracająca w odpowiedzi na żądanie fanów, ulubiona przez łuczników kamera znana z Chivalry: Medieval Warfare, kamera “przyczepiona” do strzały, tworząca niezapomniane ujęcia.
  • Ponad 60 nowych sposobów dostosowywania ekwipunku: Zbrojownia otrzyma ponad 60 nowych broni, zbroi, kwestii głosowych i więcej, aby gracz mógł jeszcze bardziej dostosować rycerzy do swojego stylu. Najciekawsze przedmioty to, między innymi, Miecz Argona, Buława Miażdżąca Czaszki, Tarcza Złotego Liścia i wiele więcej!