Chivalry 2 będzie dostępne w sprzedaży już 8 czerwca 2021 ze wsparciem dla cross-playu na platformach PC (przez Epic Games Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, oraz Xbox Series X/S. Gracze na komputerach osobistych, którzy zakupią tytuł w przedsprzedaży, otrzymają dostęp do zamkniętej bety Chivalry 2, która rozpocznie się 26 marca 2021 roku.Chivalry 2 to wieloosobowy slasher z perspektywy pierwszej osoby, pozwoli graczom na prowadzenie ogromnych bitew czy oblężeń, dodatkowo produkcja będzie posiadać udoskonalony system walki, pozwalający łączyć ciosy w efektowne serie.

Steve Piggott, założyciel Torn Banner, skomentował, że:

Nasz zespół twórców uwija się jak w ukropie, aby stworzyć najlepsze średniowieczne walki, jakie można sobie wyobrazić. Chivalry 2 będzie wszystkim, o czym marzyli fani pierwszego tytułu i nie tylko - od przebudowanego od podstaw systemu walki po ogromne ulepszenia grafiki i znaczne zwiększenie skali.

Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup produkcji przed premierą otrzymają unikalną skórkę do dwuręcznego miecza.Planowana data premiery to 8 czerwca 2021 roku na Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz na komputerach osobistych w sklepie Epic Games Store.