Chronos: Before the Ashes to prequel (czyli wydarzenia zostały osadzone przed historią Remnant) ciepło przyjętej gry Remnant: From the Ashes z 2019 roku, za którą odpowiedzialna była firma Perfect World.

Nową produkcją z uniwersum zajmuje się THQ Nordic i Gunfire Games. Tytuł zadebiutuje już niebawem, bo 1 grudnia, ale wciąż wiele graczy nie do końca rozumie zamysł tego RPG-a akcji. Dla wszystkich takich osób deweloperzy stworzyli i udostępnili nowy zwiastun, który wyjaśnia szczegóły gry. Materiał wideo zamieszczamy poniżej. Jak zapewniają twórcy, podczas swojej przygody zmierzymy się z tajemnicami oraz podejmiemy niezwykłe wyzwania. Podczas podróży będą na nas czyhać niebezpieczeństwa Labiryntu, a zwyciężymy tylko dzięki dokładnemu poznaniu naszych wrogów — pokonamy ich tylko po przestudiowaniu zachowań każdego z nich.

Co ciekawe, w Chronos: Before the Ashes śmierć nie będzie końcem, ale nieodłączną częścią historii. Produkcja została stworzona na podstawie o VR-owej gry Chronos od Gunfire Games, ale została gruntownie przebudowana i zoptymalizowana dla wszystkich platform bez wsparcia dla wirtualnej rzeczywistości.

Omawiana gra zadebiutuje na Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 1 grudnia tego roku z polskimi napisami. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę produkcji.