Kilka dni temu pisaliśmy dla was o potwierdzonej oficjalnie informacji na temat wprowadzenia do gry Fortnite pojazdów, żeby gracze mogli szybciej poruszać się po rozległej mapie. Omawiany news znajdziecie pod tym linkiem.

Okazuje się, że wprowadzenie samochodów to tylko wierzchołek tego co twórcy przygotowali dla fanów Fortnite w nowej aktualizacji, która oficjalnie pojawiła się w grze dwa dni temu. Zgodnie z przeciekami do gry zostały wprowadzone wszystkie samochody z grafik krążących po internecie. Każdy pojazd różni się między sobą takimi rzeczami jak na przykład szybkością z jaką się porusza oraz czasem zużywania paliwa. Co ciekawe, samochody trzeba napełniać benzyną. Dość zabawny wygląd tankowania możecie obejrzeć poniżej w poradniku od youtubera o nazwie Greg Over:Do samochodów zostało dodane również radio. Możemy w nim usłyszeć popularne w ostatnim czasie na całym świecie hity. Poniżej znajdziecie listę utworów:


Sunflower - Post Malone, Swae Lee

Be Kind - Marshmello, Halsey

Stuck with U - Ariana Grande, Justin Bieber

Don't Start Now - Dua Lipa

Lucid Dreams - Juice WRLD

A Lot - 21 Savage and J. Cole

Toosie Slide - Drake

I Don't Care - Ed Sheeran, Justin Bieber

Heartless - The Weeknd

Rain on Me - Lady Gaga, Ariana Grande

I Like It - Cardi B

Rolex - Ayo i Teo

Drip too Hard - Lil Baby x Gunna

Blinding Lights - The Weeknd

High Hopes - Panic! at the Disco

Friends - Marshmello, Anne Marie

Shape of You - Ed Sheeran

Yo Perreo Sola - Bad Bunnny 

God's Plan - Drake

Dance Monkey - Tones and I


Natomiast w polskiej wersji językowej, gracze mogą usłyszeć w radiu dwóch popularnych polskich raperów – Żabsona oraz Borixona.


Nowością jest też nowa skórka, która pojawiła się w sklepie. Nawiązuje ona do aut i testów zderzeniowych. W poniższym filmie pokazana jest jako kukła, która prowadzi samochód. Materiał promuje najnowszą aktualizację 13.40 o nazwie ,,Przejażdżka’’:
źródło: boop.pl