Niedawna zapowiedź Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas, najpewniej ucieszyła wszystkich fanów marki. Niestety najnowsze wzmianki o produkcji, nie zapowiadają niczego dobrego. Pomimo wysokiej ceny zakupu gry to w tytule od Activision Publishing Inc. znajdą się mikropłatności. Informacja została udostępniona na stronie produktu w sklepie Microsoft. Taka aktualność raczej nie spotka się z pozytywnym odbiorem graczy.
Na razie nie wiadomo co będzie można kupić w grze. Możemy spodziewać się, że będą to dodatkowe skórki dla postaci, ponieważ osoby, które kupią produkcję w cyfrowej wersji, otrzymają zestaw Totally Tubular Skins z alternatywnymi wyglądami bohaterów. Możliwe, że zakupić będzie można również dostęp do bonusowych poziomów oraz opcjonalnych rozszerzeń.
Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas zadebiutuje na konsole PlayStation 4. Wbrew tradycji, gra nie będzie już tytułem ekskluzywnym dla konsoli Sony. W produkcje będzie można zagrać także na konsoli Xbox One. Premiera nastąpi 2 października tego roku. Niestety twórcy nie przewidują wydania polskiej wersji językowej.


Źródło: Strona sklepu, zwiastun, Sony