Wczoraj odbyło się wydarzenie Sony, na którym zaprezentowano wiele nowych gier i szczegółów. Wszystkie nowości, jakie firma pokazała opisaliśmy i pełną listę możecie zobaczyć pod tym linkiem. Przejdźmy jednak do konkretów dotyczących najnowszej gry z serii Crash Bandicoot. Deweloperzy ukazali wczoraj graczom ciekawe szczegóły dotyczące nadchodzącego tytułu Najwyższy Czas.

Pierwszą nowością jest zupełnie nowy tryb gry o nazwie N.Verted Będziemy mogli wejść w tryb lustrzany, który przeniesie nas w zupełnie nowy wymiar wypełniony neonowymi platformami. Nowość ta oferować będzie graczom alternatywną perspektywę, nowe efekty dźwiękowe, muzykę, a w niektórych wymiarach dodatkowe transformacje, które spotęgują ważenia z rozgrywki. W tym trybie, zamiast owoców Jumpa, gracz będzie zbierał jagody Bumpa, dzięki którym będzie mógł opanować każdy ze światów do perfekcji.To pierwsza nowa gra z serii Crash Bandicoot od ponad dziesięciu lat, więc uznaliśmy, że ważne jest wprowadzenie zupełnie nowego trybu rozgrywki. Połączyliśmy siły z naszymi dobrymi przyjaciółmi z Beenox, aby wspólnie opracować tryb N.Verted, a oni wnieśli dodatkowo całą tę pasję i wiedzę, które zostały wykorzystane w niesamowitym Crash Team Racing Nitro-Fueled
powiedział Paul Yan, dyrektor kreatywny i szef studia w Toys for Bob


Oprócz Crasha i Coco w rozgrywce będziemy mogli zagrać nowymi grywalnymi postaciami. Będą to Neo Cortex, a pierwszy raz gracze będą mogli wejść w skórę Dingodile'a, który Po wydarzeniach z Crash Bandicoot: Warped Dingodile wycofał się z życia złoczyńcy. Jednak teraz powraca zająć się niedokończonymi sprawami, przenosząc się w czasie i przestrzeni do innego wymiaru, gdzie zaczyna się jego przygoda w poszukiwaniu drogi powrotnej do domu.Fani serii w nadchodzącej grze dostaną także do dyspozycji różne skórki do głównych bohaterów – Crasha oraz Coco. Gracze będą mogli odblokować je za pomocą zdobywania klejnotów oraz za wykonywanie wyzwań w trakcie gry. Do zdobycia będzie dziesiątki różnych zwariowanych kostiumów. Na PlayStation jako pierwsze pojawiają się dwa dodatkowe zestawy skórek, które będą przyznawane automatycznie po ukończeniu drugiego poziomu gry i odblokowaniu Mapy Wymiarów. Ich nazwy to Marsupus Erectus” i „Serious Upgrade” i będą dostępne nie wcześniej niż 31 grudnia 2021r.

Wszystkie te nowości możecie zobaczyć na zaprezentowanym wczorajszego dnia filmie:Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas będzie dostępny na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One oraz Xbox One X od 2 października 2020 roku.


źródło: materiały prasowe