CD Projekt RED wciąż pracuje nad poprawkami dla Cyberpunka 2077. Pod koniec lutego miała zadebiutować obszerna aktualizacja oznaczona numerem 1.2

Jednak w ostatnim czasie firma padła ofiarą ataku hakerskiego, co jak zapowiedział prezes Adam Kiciński, wpłynie na prędkość prac.

Teraz zostało to potwierdzone w oficjalnym oświadczeniu, które zapowiada, że wyczekiwana aktualizacja zadebiutuje w drugiej połowie marca.


Pomimo dołożenia wszelkich starań, aby Aktualizacja 1.2 ukazała się zgodnie z przedstawionym przez nas harmonogramem, niestety nie jest to aktualnie możliwe. Niedawny cyberatak na infrastrukturę IT naszego studia, jak również skala samej aktualizacji sprawiają, że będziemy potrzebowali nieco więcej czasu. W porównaniu do wydanych wcześniej łatek, wymiar poprawek i usprawnień, których wprowadzenie zaplanowaliśmy w ramach Aktualizacji 1.2, jest znacznie większy. Jednocześnie chcemy, by efekt naszej pracy nad aktualizacją był przez Was w pełni odczuwalny. Dlatego zdecydowaliśmy o przesunięciu jej wydania na drugą połowę marca. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to informacja, na którą czekaliście. Chcemy jednak, aby aktualizacja, która ostatecznie trafi w Wasze ręce, zawierała wszystko, co zaplanowaliśmy. W miarę postępów będziemy przekazywać Wam kolejne informacje. Dziękujemy Wam za cierpliwość i wsparcie.