Jak się okazuje, najnowszy odcinek prezentacji Night City Wire nie skupił się tylko na pojazdach, które znajdziemy w świecie nadchodzącej gry. Kolejny epizod poruszył również kwestię wyglądu, stylu i mody w dystopijnej metropolii przyszłości — w tym słynnych i niesławnych mieszkańców, a także wszystkich pomiędzy.

Jest to niezwykle ważna kwestia, gdyż już od pierwszych ujawnionych materiałów z Cyberpunka 2077 oglądamy nie tylko głęboki i świetnie stworzony świat, ale również interesujące persony żyjące w Night City. Jak już wiemy, we wspomnianym mieście przyszłości wygląd jest wszystkim — właśnie dlatego mogliśmy przez chwilę rzucić okiem również na nowy interfejs kreatora postaci. Oprócz klasycznych opcji takich jak dostępne gotowe wyglądy, zmiana koloru skóry włosów i oczu, można dostrzec również opcję, która pozwala na dostosowanie głosu naszego V.

Ponadto nie można przeoczyć także interesującego komunikatu znajdującego się nieco wyżej, który informuje nas o tym, jakie zaimki będą używane w stosunku do naszej postaci.
Podczas dzisiejszego odcinka Night City Wire ujawniono także zupełnie nowy zwiastun CGI nazwany "Obiad". W trakcie trwania krótkiego materiału wideo, V przychodzi do tajemniczego człowieka.

Mężczyzna wydaje się wpływowy i z pewnością może zaoferować wiele, lecz uzmysławia bohaterowi, że aby dostać się na szczyt w świecie mrocznej przyszłości będzie musiał się ciężko napracować.Warto również rzucić okiem na twórczość fanów, gdyż właśnie zakończył się finałowy etap konkursu cosplay'owego. Uczestnicy mieli za zadanie wykreować strój lub całą postać ze świata Cyberpunk 2077, a także nagrać krótką scenkę nadającą więcej klimatu całej rywalizacji.Ponadto, za pośrednictwem materiałów prasowych poinformowano nas również, że Cyberpunk 2077 będzie dostępny na platformie Google Stadia 19 listopada 2020. Jednak już teraz można złożyć zamówienie przedpremierowe na grę.

Posiadacze preorderów na platformę Stadia otrzymają także zestaw cyfrowych bonusów takich jak: ścieżka dźwiękowa, artbook, podręcznik do Cyberpunk 2020 i komiks Cyberpunk 2077: Your Voice, a także zestaw tapet na komputer i urządzenia mobilne.