Premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku odbędzie się już za 5 dni. Niektórzy szczęśliwcy mieli okazję zagrać już w najnowszą produkcję CD projektu. Większość jednak musi poczekać jeszcze kilka dni, by móc pobrać tytuł. Przypomnijmy, że debiutowi będzie towarzyszyć specjalne wydarzenie o nazwie CyberNight.

Dwa dni temu na kanale youtubera Macieja Dąbrowskiego – PrzeGryw, twórca udostępnił wywiad z Szefem Animacji w studiu CD Projekt Red – Sebastianem Kalembą, który potwierdził, iż wraz z innymi pracownikami studia przygotowują dla graczy dodatkowy tryb, który dostępny będzie po ukończeniu gry.

Mowa tu o trybie New Game Plus, który zapowiadany był już w zeszłym roku, jednak deweloperzy kilkukrotnie zmieniali swoje plany, a o NG+ do tej pory nie podali żadnych konkretnych informacji. Gracze mogą być już spokojni, gdyż prace nad trybem trwają.

Tryb nie będzie jednak dostępny w dniu premiery gry. Możliwe, że tak jak w przypadku gry Wiedźmin: Dziki Gon, pojawi się on dopiero kilka miesięcy od daty debiutu Cyberpunk 2077. Cały wywiad z Sebastianem Kalembą znajdziecie poniżej.