Jak dotąd twórcy Cyberpunk 2077, pomimo zbliżającej się premiery gry, nie podali żadnych informacji dotyczących dodatków do gry. Przez cały czas, CD Projekt RED skupiało się na przedstawieniu szczegółów głównego tytułu. Gracze mieli nadzieję, że wyczekiwana gra dostanie darmową, dodatkową zawartość za darmo, tak jak było w przypadku poprzedniej głośnej produkcji REDÓW z 2015 roku – Wiedźmin 3. W tym przypadku były to pojedyncze dodatkowe zadania dla Geralta oraz dużo przedmiotów kosmetycznych.

Pewien użytkownik Twittera o nazwie JohanH, postanowił zapytać deweloperów wprost o to, czy Cyberpunk 2077 dostanie darmowe DLC. Studio CD Projekt RED szybko odpowiedziało pojedynczym gifem, który potwierdził przypuszczenia graczy:Jeśli nadchodząca produkcja dostanie darmową, dodatkową zawartość tak jak trzecia część przygód Geralta, to możemy się domyślać, że tak jak gra sprzed 5 lat, Cyberpunk również dostanie płatne dodatki. W przypadku Wiedźmina były to: Krew i Wino oraz Serce z Kamienia.

To, czy Cyberpunk 2077 dostanie płatne DLC oraz co dokładnie będzie zawierać dodatkowa zawartość, dowiemy się zapewne już po oficjalnej premierze gry. Pamiętajmy, że przed nami jeszcze jeden odcinek Night City Wire, w którym mamy dowiedzieć się o jeszcze większej liczbie szczegółów dotyczących nadchodzącej w listopadzie produkcji.