W internecie wrze od natłoku informacji o problemach CD Projekt Red. Jak wszyscy wiemy, ich najnowsza produkcja Cyberpunk 2077 nie przypadła do gustu wielu graczom, w szczególności tym, którzy posiadają wersję gry na PlayStation 4 oraz Xbox One. Doszło nawet do tego, że Sony zdecydowało o usunięciu tytułu z PS Store i zarówno ten gigant, jak i Microsoft oferują zwrot pieniędzy za zakup Cyberpunka.

Redzi pracują więc w pocie czoła i już teraz udostępnili kolejną aktualizację, która poprawia rozgrywkę. Hotfix 1.05 wprowadzony został w pierwszej kolejności właśnie na konsole. Gracze posiadający grę na komputery osobiste muszą jeszcze chwilę na niego poczekać.

Najnowsza aktualizacja jest dość spora. Poprawiono przede wszystkim wiele błędów w misjach, grafice oraz wprowadzono zmiany w rozgrywce i samym interfejsie. Lista zmian jest naprawdę długa i całość znajdziecie pod tym linkiem. Jedne z najważniejszych zmian to:

-Poprawiono czas reakcji NPCów chroniących się podczas walki

-Pozaekranowe eksplozję mają teraz dźwięk

-Naprawiono nachodzące na siebie elementy interfejsu

-Naprawiono NPCe w "pozie T' w zadaniach Podejrzenie przestępczości zorganizowanej: Fabryka nielegalnych doznań i Kontrakt: Zabawy z bronią

-Liczne poprawki stabilności, w tym zawieszania się gry

-Poprawiono ostrość obrazu przy włączonej aberracji chromatycznej i ziarnie filmowym

-Naprawiono błąd, wskutek którego celownik broni nie znikał z ekranu