Kampania marketingowa najnowszego dzieła zespołu CD Projekt RED trwa w najlepsze. Codziennie dowiadujemy się kolejnych szczegółach powiązanych z grą, dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszych materiałów poświęconych tej produkcji, które można znaleźć tutaj oraz tutaj

Dzisiaj najprawdopodobniej dowiedzieliśmy się, ile płyt instalacyjnych znajdzie się w pudełku z Cyberpunk 2077 oraz ile tytuł zajmie przestrzeni dyskowej. Źródłem udostępnionych informacji jest jeden z użytkowników serwisu Reddit. 
Mikeymorphin, bo takim pseudonimem przedstawia się osoba, od której pochodzi przeciek, twierdzi, że firma, w której pracuje, otrzymała od CD Projekt RED zestaw materiałów promocyjnych. Użytkownicy serwisu ostrzegali Mikeymorphin, że nie powinien tak robić, bo już wiele ludzi straciło wcześniej w ten sposób pracę.

Zapewnia on jednak, że nigdzie nie udostępnił informacji pozwalających na powiązanie tego zdjęcia i profilu z jego miejscem pracy, więc według niego żadna zasada nie została złamana.

Co interesujące, na opakowaniu tego zestawu promocyjnego znajduje się kod QR, który po zeskanowaniu przekieruje nas na stronę mobilną, na której znajduje się specjalny filtr związany z nadchodzącą grą.

Mikeymorphin zaprezentował również wygląd okładek. Zgodnie z informacjami umieszczonymi na opakowaniu, nabywca fizycznej wersji pudełkowej produkcji, w zestawie otrzyma 2 płyty Blu-Ray, kompendium i mapę świata gry, naklejki, pocztówki oraz dodatkowa cyfrową zawartość.Nie ma na razie pewności, czy będzie to standard w każdym wariancie wydania tytułu, czy jest to bonus jedynie dla osób, które przedpremierowo zamówiły grę. Druga strona okładki także ujawnia nowe informacje.Na zdjęciach zostało zaprezentowane wydanie przeznaczone na konsole PlayStation 4. Z podanych informacji dowiadujemy się, że produkcja będzie wymagała 70GB wolnej przestrzeni na dysku, będzie wspierać specjalne wibracje kontrolera DualShock 4, obsłuży funkcję Remote Play oraz otrzymała specjalne funkcjonalności dostępne na PS4 Pro.

Nie mamy na razie pewności, czy na innych platformach gra również będzie zajmowała dokładnie 70GB miejsca, ale można założyć, że będzie to podobna liczba.