Sprawdźcie swoje maile, zwłaszcza jeśli minął już jakiś czas od waszej ostatniej rozgrywki w League of Legends. Według najnowszych pogłosek coraz więcej graczy dostaje wiadomości z informacją o przyznaniu im pakietu podwojenia punktów doświadczenia oraz darmowej skórki postaci. Podejrzliwi twierdzą, że Riot stara się przyciągnąć do produkcji osoby, które już jakiś czas w nią nie grały. Brak jednak informacji, o jaki okres braku aktywności może chodzić. Nie wiadomo też kto i na jakiej zasadzie otrzymuje omawianą wiadomość.
To pozornie miły gest, długoletni gracze zwracają jednak uwagę, że po raz kolejny zapomina się o tych, którzy w grę grają regularnie, spędzają w niej długie godziny i nierzadko wydają sporo pieniędzy.

By odebrać skórkę oraz podwojenie zdobywanych punktów doświadczenia na 3 dni, wystarczy po otrzymaniu odpowiedniej wiadomości mailowej zalogować się do gry i zagrać dowolny mecz (inny niż TFT). Na wykonanie tych czynności mamy czas do 4 sierpnia, można więc podejrzewać, że mniej więcej do tego okresu prezenty mogą być jeszcze rozsyłane.

Źródło: Riot Games, boop.pl