Do tej pory Days of Play był organizowaną co roku akcją promocyjną, w ramach której gracze mogli nabyć gry, konsole i akcesoria w niższych cenach. Jednak w tym roku Sony przekształciło ją w wyjątkowe wydarzenie, które potrwa kilka tygodni.PlayStation Player Celebration

To specjalne wydarzenie zachęca naszą społeczność graczy do połączenia się, aby osiągnąć wspólny zestaw celów i przy okazji zdobyć ekskluzywne awatary PSN i motywy PS4.powraca.
Rejestracja została uruchomiona dziś i potrwa do 31 maja. Pierwszy etap rozpocznie się 18 maja.
Społeczność musi zagrać w określoną liczbę gier w każdym tygodniu. Produkcja z PS4/PS5, w którą każdy uczestnik gra przez co najmniej godzinę (w dowolnej liczbie sesji w ciągu tygodnia), zostanie zaliczona na poczet celu związanego z pozycjami. Zdobędziesz podwójne punkty, jeśli zagrasz w gry z użytkownikami z Twojej listy znajomych (którzy również zapisali się do udziału w wydarzeniu). Jeśli pierwszy zestaw celów zostanie osiągnięty przed końcem każdego etapu, pojawi się nowy zestaw celów bonusowych, do których osiągnięcia może dążyć społeczność.

Wydarzenie jest dostępne dla użytkowników PlayStation 4 i PlayStation 5 w następujących krajach: Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Kanada, Chile, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Hong Kong, Węgry, Indonezja, Irlandia, Japonia, Malezja, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Arabia Saudyjska, Singapur, Słowacja, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Tajlandia, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone.Days of Play

Jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się wyprzedaż Days of Play, w ramach której dostępne będą m.in. tytuły na konsole PS4 i PS5, i wiele innych. Więcej szczegółów dotyczących ofert specjalnych podamy wkrótce.

Weekend Darmowej Gry Online

Jeśli ktoś jeszcze nie wypróbował trybu wieloosobowego online w ramach PlayStation Plus, pod koniec tego miesiąca będzie miał taką możliwość dzięki darmowemu weekendowi online, podczas którego można uzyskać dostęp do trybów wieloosobowych online w grach na PS4 i PS5, które posiada.

Share of the Week

W ramach obchodów Days of Play, PlayStation Blog będzie organizować tematyczny Share of the Week. Pierwszy temat zostanie ogłoszony już 14 maja!