Wielbiciele kanapowych rozgrywek mogą się teraz ucieszyć, gdyż właśnie zapowiedziano nową, emocjonującą grę, w którą będzie można grać aż do 4 osób na raz. Dino Galaxy Tennis to nadchodzący tytuł od Vixa Games, który zaoferuje rozgrywkę w kosmicznego tenisa z udziałem…dinozaurów!W tej grze korty tenisowe znajdują się w kosmosie, a gracze wcielają się w urocze kolorowe dinozaury. Produkcja oferować będzie trzy różne tryby gry, cztery typy wyzwań, sześć planet do odwiedzenia oraz emocjonującą rywalizację. Aby wygrać Galaktyczny Turniej Tenisa, gracze będą musieli pokonać każdego z 6 liderów, znajdujących się na planetach. Zwycięstwa zagwarantują finał, odznaki i zdobycie nowych umiejętności, które z pewnością ułatwią kolejne starcia.

Gracze będą mogli skorzystać również z pomocy mentora, który da im cenne wskazówki. Trzeba jednak uważać, gdyż w galaktyce kryje się przeciwnik grający niezgodnie z zasadami. Niesprawiedliwy uczestnik będzie musiał zostać wyeliminowany z turnieju w trakcie jednego z meczów.Pierwszym z 3 trybów jest Fabuła. Jest on dedykowany jednemu lub dwóm graczom i ma na celu pokazanie historii świata kosmicznych dinozaurów. W trybie tym, znajdziemy klasyczne pojedynki oraz wyzwania pozwalające bicie rekordów przez użytkowników. Podczas trwania fabuły gracze natkną się na specjalnego przeciwnika.

W drugim trybie – Versus, gracze ze sobą rywalizują. Przed meczem mogą wybrać postacie oraz planetę. Trym umożliwi również grę przeciwko botom.

i ostatni już o nawie Wyzwania to ponownie tryb przeznaczony dla jednego lub dwóch graczy. Gracze mogą tam zmierzyć się z własnymi wynikami, ustanawiając kolejne rekordy.

Gra zadebiutuje w II kwartale 2021 roku na konsoli Nintendo Switch oraz komputerach osobistych.