Słynnego Dinozaura chyba każdy kojarzy. Mini gierka pojawia się na ekranach naszych urządzeń, kiedy zabraknie nam połączenia z internetem. Google, aby umilić użytkownikom oczekiwanie na powrót sieci, postanowił umożliwić im zagranie małym dinozaurem, który może skakać i omijać zagrożenia na swojej drodze, takie jak kaktusy czy ptaki. Dodam, że mini gierka dostępna jest jedynie w przeglądarce Chrome.

Od teraz oprócz zwykłego skakania, mamy do dyspozycji również bronie, na przykład pistolet, shuriken, miecz, czy nawet piłę mechaniczną oraz czołg. Taką brutalną wersję znanej gry, postanowiła stworzyć ekipa z agencji kreatywnej MSCHF oraz członkowie drużyny e-sportowej 100Thieves.W tej wersji gry nasz cel jako gracza raczej się nie zmienia. Rozgrywkę urozmaicają powyżej pokazane przeróżne narzędzia do destrukcji kaktusów i ptaków. Na drodze dinozaura pojawia się co jakiś czas ikona, z której możemy zebrać losową broń. Następnie rzeczy te trafiają na poszczególne przyciski na naszej klawiaturze. Im dalej zajdziemy, tym bardziej uzbrojeni będziemy.

W tytuł możecie zagrać pod tym linkiem. Twórcy modyfikacji stworzyli również ranking najlepszych graczy, a ten kto dostanie najlepszy wynik na koniec tygodnia, dostanie nagrodę. Jest jeszcze jeden mały szczegół różniący obydwie wersje – aby zagrać w Dino Swords musimy mieć dostęp do internetu.