Premiera kolejnej części z serii DIRT jest już coraz bliżej nas. Już 6 listopada tego roku gracze będą mogli wybierać spośród 70 różnych tras w 10 lokacjach oraz między 13 klasami pojazdów. Zapnijcie pasy, bo już wkrótce czeka was niezapomniana terenowa jazda ze zmienną pogodą i z przeróżnymi trybami, które urozmaicą waszą rozgrywkę. Zobaczcie jak DIRT 5 prezentuje się na premierowym zwiastunie.]Od dziś dostępna jest również oficjalna ścieżka dźwiękowa z nadchodzącej gry DIRT 5. Album już teraz można zakupić bądź też posłuchać w dwóch serwisach streamingowych – Spotify oraz Apple Music. Wśród wykonawców znajdziecie między innymi popularnych The Chemical Brothers czy The Killers. Poniżej pełna lista utworów.


1. High Contrast – Griffin (exclusive)

2. Noisy – Tourist (exclusive)

3. Prospa – Feel It 92 (exclusive)

4. Koko – Silly With It (exclusive)

5. Broken Witt Rebels – Take It (exclusive)

6. Sea Girls – Accident Waiting To Happen (exclusive)

7. Saronde – Veru (exclusive)

8. The Chemical Brothers – Bango

9. EOB – Shangri-La – Spike Stent Edit

10. The Killers – Caution

11. Hero The Band – Shout

12. THE HARA – Friends

13. Tyler Bryant & The Shakedown – Drive Me Mad

14. Inhaler – We Have To Move On

15. The Academic – SUPERLIKE

16. Twin Atlantic – Volcano

17. Tesla – Tied To The Tracks

18. Arkells – Years In The Making


DIRT 5 to święto szybkości, dziejące się na najtrudniejszych terenach w najpiękniejszych lokacjach. Od gwarnych miast po rozległe rozdroża, czas się wyzwolić i dodać gazu do dechy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: od trybu kariery z postaciami, którym głos podkładają Troy Baker oraz Nolan North, poprzez rywalizację z przyjaciółmi na kanapie, po tworzenie własnych tras i chwalenie się nimi w sieci.

Tak Robert Karp, DIRT 5 Development Director w Codemasters, skomentował dzisiejsze ogłoszenia.


Przypomnijmy, że DIRT 5 zadebiutuje już 6 listopada na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz na komputerach stacjonarnych, a kilka dni później również na konsolach nowej generacji (10.11 na Xbox Series X i S oraz 19.11 na PS5).