Deweloperzy Path of Exile udostępnili wczoraj na oficjalnej stronie gry specjalne oświadczenie, w którym ogłosili, że zdecydowali się przesunąć premierę nowego dodatku do produkcji o tytule Heist. Początkowo aktualizacja ta miała zadebiutować 11 grudnia. Co więc skłoniło twórców gry do takiej decyzji?

Wczoraj CD Projekt Red ogłosił, że Cyberpunk 2077 będzie miał swoją premierę 10 grudnia. Nie chcemy stawiać naszych graczy w sytuacji, w której będą musieli wybierać pomiędzy tymi dwiema grami, więc zdecydowaliśmy się zejść z drogi i opóźnić wydanie Path of Exile 3.12 do stycznia.

Jest to niezmiernie miły gest ze strony deweloperów. Tym bardziej, że dodatek będzie już skończony na poprzednią datę premiery. Deweloperzy wiedzą, że Cyberpunk 2077 to tytuł, na który czeka wielu graczy i w tym na pewno również ci, którzy są fanami POE. Poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun nowej aktualizacji Heist, który pojawi się już w styczniu 2021 roku.Jednak po komentarzach pod oficjalnym oświadczeniem możemy spotkać się z różnymi opiniami. Niektórzy szanują tą decyzję, a nawet dziękują deweloperom. Pojawiają się jednak również negatywne głosy ze strony graczy. Niektórzy boją się, że Cyberpunk 2077 ponownie zostanie przesunięty, a razem z nim nowa aktualizacja do Path of Exile.